PODARUJ KSIĄŻCE DRUGIE ŻYCIE

Opublikowany ostatnio raport o czytelnictwie w Polsce ujawnił dramatyczne wręcz statystyki. Nie rozumiem co prawda, jak do tego doszło. Zdecydowana większość ludzi w moim otoczeniu to osoby inteligentne i zdecydowanie zawyżające statystyki. W głowie mi się nie mieści, że 63% naszych rodaków nie przeczytało w zeszłym roku żadnej książki. Żadnej! Kurczę, u nas te liczby idą w dziesiątki jak nie setki, pozycji! Druga strona medalu jest taka, że coraz więcej osób czyta treści w internecie. Blogowe i nie tylko. Czy możemy coś zrobić, by stan czytelnictwa poprawić? Oczywiście!

Jest taka akcja zorganizowana przez Magdę, właścicielkę bloga Save the magic moments oraz Ewelinę z bloga Ewelinamierzwińska.pl. Dziewczyny działają w imieniu własnym i Klubu Książkowego Przeczytaj i Podaj Dalej. Misją akcji jest promowanie czytelnictwa i nadanie książkom drugiego życia. Po co się mają kurzyć na półkach?

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W AKCJI?

Każdy. Ty, ja, Twoja przyjaciółka, jej przyjaciółka, moja przyjaciółka, a nawet przyjaciel… Każdy, kto ma książkę do wydania i jest chętny na wymianę. Jak to działa? Spodobała Ci się któraś z moich książek? Pokaż mi swoją kolekcję! Jeśli znajdę coś dla siebie, wymieńmy się! Każdy/a z nas ponosi jedynie koszt wysyłki.

Nie masz żadnej książki na wymianę, a chciałabyś mieć którąś z moich? Nie szkodzi! Napisz do mnie – możesz ją odkupić. Z całą pewnością taniej niż w księgarni. Pamiętaj jednak, że pierwszeństwo mają wymieniający się!

Akcja trwa od 22 kwietnia do 1 maja! 

Zachęcam do udziału. Możesz się obłowić w całkiem niezłe książkowe perełki 🙂

ZOBACZ, CO DLA CIEBIE MAM!

 

 

To jak? Wymieniamy się? 🙂

Ps. Fantastyczną grafikę głównego obrazka zaprojektowała Kasia z bloga Yummy Mummy Ideas 🙂

 

Karolina

Pani Matka. Żona. Pracownik na Zakładzie. Z trudem ogarniam i tak niełatwą rzeczywistość, mając na pokładzie dwa Potworne Potwory, dwa jeszcze bardziej Potworne Koteły i na dodatek Patyczaka. Mąż bywa również, a jakże... z doskoku.

35 myśli na temat “PODARUJ KSIĄŻCE DRUGIE ŻYCIE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll Up